עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

עסק משלכם – באתר המכירות הגדול בעולם: כך תתחילו למכור באמזון – ותרוויחו

אין ספק שהיום העולם הולך לשם, רווחים ממכירות באינטרנט. אז כן, גם אתם יכולים לעשות את זה, ואפילו דיי בקלות. במאמר הבא נסביר מה זה מסחר באמזון, איך ניתן להרוויח ממנו לא מעט כסף ולמה כדאי ללמוד קורס מקצועי בתחום.

למה כדאי ללמוד קורס למכירות באמזון?

לפני שאנחנו מדברים על יתרונות המסחר באמזון ואיך זה עובד בפועל, אנחנו רוצים לפרט מעט על החשיבות של הקורס בתחום. נפתח בשורה התחתונה – מומלץ מאוד לעבור קורס מכירות באמזון. באמצעות קורס טוב אתם תוכלו לקבל את כל הכלים המעשיים למסחר נכון ומקצועי באמזון ולהתחיל להפיק רווחים דיי מהר.

מה לומדים בקורס מסחר באמזון?

בקורס מסחר באמזון תלמדו בין מבוא למסחר מקוון באמזון, איך פותחים חשבון אמזון בארצות הברית, הדרכה כללית על האתר עצמו, איתור מוצרים מנצחים באמזון, איתור ספקים באליבבא, בידול מקצועי למוצר שלכם, שילוח סחורה לאמזון, פתיחת דף מוצר, עיצוב מותג, מחקר מילות מפתח, כתיבת תוכן לליסט, אסטרטגיית השקה ועוד. כשתסיימו את הקורס תרגישו שיש לכם בידיים כלים מעשיים וכל מה שתרצו לעשות זה להתחיל לעבוד.

עסק משלכם - באתר המכירות הגדול בעולם: כך תתחילו למכור באמזון – ותרוויחו

מסחר באמזון – מה זה בכלל?

אמזון נחשבת כיום לאחד מאתרי הסחר המובילים בעולם, אתר שממוקם במקום ה- 11 מבחינת כמות הצפיות בעולם. באמצעות אמזון משתכרים מאות אלפי סוחרים שמציעים שם את מרכולתם, אלה בתי עסק שמבססים את הפעילות שלהם על מכירה באינטרנט. אולי אתם לא יודעים, אבל אמזון התחילה בתור חנות ספרים אינטרנטית. עם הזמן ולאור ההצלחה המסחררת, אמזון התפתחה לתחומים מגוונים ורבים וכיום היא כבר מחזיקה חנויות אינטרנטיות שמוכרות מוצרי אלקטרוניקה ואפילו בגדים.

איך מרוויחים כסף באמזון?

כשאנחנו אומרים מסחר באמזון אנחנו מתכוונים למעשה לעשרות אלפי חנויות מקוונות שמפרסמות את עצמן באמזון ופועלות במגוון רחב של שיטות. המודל הראשון הוא סוג של דרופ פישינג, אתם למעשה לא מחזיקים את המוצרים אצלכם פיזית, אלא מוכרים למעשה מוצרים ששייכים לחנות אינטרנטית אחרת במחיר יותר יקר. את ההפרש מהמכירה אתם לוקחים אליכם, הכנסה פאסיבית לא מבוטלת.

האפשרות השנייה והמורכבת יותר היא פשוט לבנות מותג חדש משל עצמכם באמזון. במצב כזה, אתם תצטרכו להזמין פיזית את המוצרים מסין ולאחסן אותם במחסנים של אמזון בארצות הברית. זה כמובן יגרום לכם להוציא יותר כסף, אך מצד שני יתכן מאד שנתח הרווחים שלכם מהשיטה הזו יהיה גדול יותר.

מה היתרונות של מסחר באמזון?

אם בוחנים את התמונה בכללותה, אין ספק שהיתרון המרכזי של אמזון הוא בהכנסה הפאסיבית שהוא יכול לייצר עבורכם. במיוחד במודל הדרופ שיפינג שעליו פירטנו, אתם יכולים להפיק רווחים נאים תוך כדי שאתם ממשיכים בעיסוקים שלכם. אמנם לא מדובר במכפיל רווח, אך אין ספק שעם הזמן תוכלו לייצר הכנסה נוספת ולהצמיח את העסק שלכם.

האם מסחר באמזון יכול להפוך להכנסה עיקרית?

התשובה היא שזה תלוי מאד במודל שעליו אתם בוחרים ללכת. אם תבחרו במודל של דרופ שיפינג, קחו בחשבון אתם לא הולכים להיות עשירים, בטח לא בלילה אחד. עם זאת, אם תבחרו להקים חנות אינטרנטית משלכם, ממש מותג משלכם שגם מספק ללקוחות שלו מוצרים ייחודיים, אין ספק שתוכלו לנפח את נתח הרווחים שלכם בצורה משמעותית.

לסיכום, כיום יש מגוון רחב של אופציות להרוויח כסף באינטרנט באמצעות אמזון. קחו קרס מקצועי, קבלו כלים מקצועיים וצאו לדרך.

נגישות