עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

וילונות חשמליים בעסק: האם זה כדאי?

כחלק מהמעבר של העולם לטכנולוגיות מתקדמות כמו בית חכם, אין ספק שגם העסק שלכם צריך לעשות את קפיצת המדרגה שלו בתחום. במאמר הבא נסביר מה זה ווילון חשמלי, למה כדאי לכם להתקין אותו בעסק ומה חשוב לדעת לפני שמתקינים.

מה זה וילונות חשמליים?

ווילון חשמלי הוא מוצר מתקדם לשליטה בכמות האור בבית ובמשרד. ממש כמו הרעיון שעומד מאחורי הטכנולוגיה של התריס החשמלי, גם ווילונות חשמליים מופעלים באמצעות מנוע ייעודי. השליטה על הפתיחה והסגירה של הווילון מתבצעת באמצעות מפסק או שלט, כך שאתם לא צריכים לעבוד קשה על מנת לשלוט עליו. בשנים האחרונות הווילונות החשמליים הפכו לנפוצים ומבוקשים במיוחד ובבתים החדשים הם הפכו כיום לסטנדרט עיצובי בקרב הלקוחות.

למה כדאי להתקין ווילון חשמלי בעסק?

תפעול נוח

זהו, אתם לא צריכים יותר להסתבך עם פתיחה או סגירה ידנית של הווילון, פשוט לוחצים על כפתור והכל קורה. אנחנו בטוחים שהשגרה שלכם מאד אינטנסיבית וככל שתפחיתו בכמות הפעולות שאתם צריכים לבצע, כך החיים שלכם במשרד יהפכו לקלים יותר.

עיצוב יוקרתי

כשאתם מתקינים ווילון חשמלי בעסק אתם הופכים אותו לעסק בעל עיצוב יוקרתי ומזמין. במיוחד אם בעסק שלכם אתם מנהלים פגישות עם לקוחות שמגיעים מבחוץ, אתם וודאי רוצים לגרום להם לתחושה שהם הגיעו למקום אחר, לא סטנדרטי, יוקרתי ומזמין.

מערכת משרד חכם

אם אתם מתכוונים בעתיד להתקין מערכת בית חכם במשרד שלכם, הווילון החכם יכול לקחת חלק בלתי נפרד ממנה. בנוסף לווילון תוכלו להגדיר שאתם שולטים על כל המערכות השונות במשרד באמצעות מפסקים ייעודיים או אפילו אפליקציה לסמארטפון.

ניצול של האור הטבעי

כבר ציינו שקשה מאד להתנהל עם ווילונות רגילים ואנחנו מניחים שתוותרו על התענוג של לפתוח ולסגור אותם כמה פעמים ביום. מכיוון שמאד קל לסגור או לפתוח את הווילון, אתם יכולים לנצל בקלות את אור השמש שבחוץ ולהגיף את הווילון כשאתם רוצים להחשיך מעט את התאורה במשרד.

וילונות חשמליים בעסק: האם זה כדאי?

מגנים על המשרד מהשמש

השמש אמנם יכולה להיות נעימה וחמימה מאד, אף אם תחשפו את ריהוט המשרד שלכם יותר מידי לשמש הוא עלול להינזק. באמצעות הווילון החשמלי אתם מגנים על המשרד שלכם מפני השמש ומונעים בלאי מוקדם מידי של רהיטים וציוד טכנולוגי.

מה החסרונות של הווילון החשמלי?

לפעמים לנוחות שבתפעול יש מחירים שצריכים לשלם ובסופו של דבר אתם צריכים להבין שמדובר בווילון שמתופעל באמצעות מנוע חשמלי. יתכן ולעיתים תצטרכו להתמודד עם תקלות שונות וכשזה קורה, אתם לא תוכלו לפתוח ולסגור את הווילון. בנוסף, חשוב להבין שלא לכולם זה מתאים ואם יש לכם במשרד עובדים שלא רגילים לתפעל מערכות מורכבות יותר, יתכן והם יתקשו קצת עם הסיטואציה.

מה חשוב לדעת לפני שמתקינים?

לפני שאתם מתקינים ווילון חשמלי בעסק אנחנו ממליצים לכם לבחור בחברה ותיקה ומנוסה, חברת בעלת שם ומוניטין טוב בתחום. מדובר במוצר חשמלי עדין והדבר האחרון שאתם רוצים לעשות זה לרכוש ווילון עם חיקוי של מנוע מסין. בניגוד למנועים המקוריים, מדובר במנועים לא איכותיים שפשוט לא יחזיקו לכם מעמד.

בנוסף, אנחנו ממליצים לכם להיכנס למחירון המומלץ לצרכן ולבדוק מה המחיר הנפוץ של התקנת ווילון חשמלי. יש מגוון רחב של פרמטרים שעשויים להשפיע על המחיר הסופי, החל מסוג הווילון, המנוע וכמובן המידות. לכן, מומלץ לקחת כמה הצעות מחיר ולהשוות בניהן, רק כך תוכלו להיות בטוחים שעשיתם את העסקה הנכונה עבורכם.

לסיכום, אין ספק שלווילונות החשמליים יש יתרונות רבים ואם אתם רוצים לשדרג את העסק מבחינה עיצובית ולהפוך את החיים שלכם לקלים יותר, זה הפתרון המושלם עבורכם.

נגישות