עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

מובילה בתחום הפלסטיק: ישר תעשיות פלסטיק

מי מוביל בתחום הפלסטיק בארץ? למי כדאי לכם לפנות בהקשר זה? לא חסרות אפשרויות, אבל למצוא חברה איכותית, וותיקה, אשר מציעה פתרון שלם, זה כבר עניין אחר. י.ש.ר תעשיות פלסטיק הוא בהחלט שם שכדאי לכם לבדוק. מדוע?

על החברה, בתמצית

י.ש.ר תעשיות פלסטיק מתמחה בשירותי פיתוח, ייצור והתאמת פתרונות טכנולוגיים חדשניים וכוללים בתעשיית הפלסטיק. החברה פועלת במגוון ענפי תעשייה ושירותים בארץ ובעולם. בין ענפים אלה, ניתן למצוא למשל את ענפי האלקטרוניקה וההייטק, אסתטיקה, השקיה וחקלאות, ציוד רפואי, ציוד בטחוני ומוצרי צריכה. היא נוסדה בשנת 1978 ופונה לעסקים גדולים. מה מיוחד בה? היכולת לספק באמצעות מפעלי פלסטיק של ישר תעשיות פלסטיק פתרון שלם וכולל, בדומה לקבלן מפתח. פתרון זה, כולל אפיון, ייצור, הרכבה ואריזה במקום אחד. גישה זו, מספקת לכם שורת יתרונות, בהם מוצר איכותי, חסכון זמן וכסף, חסכון בפחת, בניהול לוגיסטיקה ובהובלה, יציבות, פיקוח והבטחת איכות.

מתמחה בהזרקה

ההתמחות הראשית של החברה, אם כי לא היחידה, היא בהזרקת מוצרי פלסטיק ממגוון חומרים טכניים. זאת, כולל הזרקה של שני חומרים על אותו מוצר ("הזרקה דו קומפוננטית”), הזרקה ורטיקלית, הזרקה על אינסרטים ועוד. לשם כך, י.ש.ר תעשיות פלסטיק מפעילה כ-30 מכונות הזרקה, שהן בטווח של 50 עד 1,400 טון.

 

 

גם ייצור תבניות ועיבוד שבבי

י.ש.ר תעשיות פלסטיק מציעה גם שירותי תכנון וייצור תבניות מסוגים שונים וכן עבודות מיוחדות בתחום העיבוד השבבי. במחלקת התבניות בחברה מכונות CNC, מחרטות CNC, כרסומות, מכונות אלקטרו ארוזיה (EDM), מכונות חיתוך בחוט (WIRE CUT), מכונות מדידה תלת ממדיות וציוד נוסף הנדרש לייצור ולתחזוקת תבניות. היא אף מציעה שירותים משלימים של  תחזוקה שוטפת לתבניות, תיקון תבניות ואחסונן. כמו כן, החברה מספקת שירותי עיבוד שבבי משלים לחלקי פלסטיק, בהתאם לדרישת הלקוחות.

צביעה ודפוס

שירותי צביעה ודפוס, כולל צביעה דקורטיבית. שימוש בצבעים מסוגים רבים, בהם PU, צבעים מטאליים, גומי טאץ’. זמין גם שימוש בצבעים מוליכים, אשר מיושמים בצידו הפנימי של המוצר. זאת, כפתרון סיכוך מפני הפרעות תדרי רדיו (RFI – Radio-Frequency Interference) והפרעות אלקטרומגנטית בכלל (EMI – Electromagnetic Interference). הצבעים המוליכים מונעים נזקים לרכיבים אלקטרוניים בתוך המוצר. עוד זמין שירות של הדפסות על המוצרים, דפוס משי, טמפון ודיגיטלי. הכול עם צבעים וטקסטים בהתאם לדרישות הלקוח. שירותי הצביעה נעזרים בחדר ייעודי, מבוקר לחות  וניקיון.

הרכבות אלקטרו מכאניות

י.ש.ר תעשיות פלסטיק מספקת גם שירותי הרכבות אלקטרוניות ומכאניות. זאת, גם באמצעות מכונות הלחמה אולטראסונית לחיבור חומרים פלסטיים למכלולים שלא ניתן לייצר בתהליך ההזרקה בגדלים שונים. החברה מומחית בייצור הקרן וגם בייצור המקבעים שנדרשים לצורך ההלחמה. היא משתמשת במכשור מתקדם לכיול עוצמת הקרן ותדירותה לשם ההלחמה ונחשבת כמומחית בתחום. י.ש.ר מציעה שירות החדרת אינסרטים בעזרת מכונה ייעודית, בעזרתה ניתן להחדיר אינסרטים שלא בתוך התבנית בתהליך חיצוני. המכונה גם מאפשרת ניצבות מול המוצר, בכל נקודה בחלל. הייצור כולו מתבצע בתוך סביבת עבודה שהיא קפדנית ונקייה במיוחד. תודות לכך, מקבלים מוצר שהוא ברמה הגבוה ביותר של איכות. רצפת אולם ההרכבות מוארקת ושולחנות העבודה שלה מותאמים לעבודה עם מוצרים אלקטרוניים. עוד זמין מערך הרכבות רפואיות, למוצרים בתחום הרפואי ובתחום הקוסמטיקה הרפואית. מערך זה, מתבסס על חדר הרכבות "לבן" בשטח 280 מ”ר ובו חדר נקי (ISO8 – CLASS 100,000) בגודל 70 מ”ר. החדר נועד לאפשר הרכבות בתנאי ניקיון רפואיים, של מכלולים ותת מכלולים, כולל מוצרים רפואיים מוגמרים.

לסיכום

בבחירת ספק איכותי בתחום הפלסטיק, כדאי לכל הפחות להכיר את מי שמובילה בתחום זה – י.ש.ר תעשיות פלסטיק.

נגישות