עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

לא חוסכים: איך לקנות מחשבים ניידים לעסק?

רכישה של מחשבים ניידים לטובת הפעילות השוטפת של העסק נחשבת לאחת ההוצאות החשובות ביותר, בשל היותם מכשירים אלקטרוניים לטווח הרחוק. כיצד תוכלו לוודא כי רכשתם את המחשבים האיכותיים ביותר וכיצד תוזילו את העלות? על כך – במדריך הבא.

בחירת מחשב נייד לעסק: כך תעשו זאת בצורה מרוכזת

חלק מהניהול והתפעול השוטף של העסק חייב להתבצע באמצעות מחשבים ניידים אותם אתם כבעלי העסק מעמידים לרשות העובדים. לאחר שנת הקורונה, נרשם זינוק במספר העובדים אשר עובדים דרך הבית ועל כן אתם כבעלי העסק מחויבים לבצע רכישה של מחשבים ניידים דרך חברה המתמחה בכך ועם שימת דגש על התאמה של המחשב למגזר העסקי. כיום החברות המובילות בעולם מאפשרות לכם לבצע רכישה של מחשב נייד עם סט חיבורים רחב המאפשר לעבוד באופן נוח הן דרך המשרד עצמו והן דרך הבית כמו גם מערכות אבטחה מתקדמות. מאחר וההיצע עצום, בחרנו להציג את מיטב הטיפים לטובת ביצוע רכישה משתלמת. מוכנים? בואו נתחיל:

זמן טעינה

זמן טעינה של המחשב הנייד הוא קריטי מאוד, וזאת בשל העובדה כי זמן טעינה ארוך מדי עלול לגרום לכך כי התפוקה שלכם ושל העובדים תפחת בשל חוסר יכולת לעבוד עם המחשב כאשר הוא אינו מחובר לחשמל. לא פעם נוצר מצב שבו צריך לעבוד על המחשב ברכבת או בפגישה עסקית, ועל כן בדקו היטב כי זמן הטעינה של המחשב הוא קצר כמו גם מאפשר לכם לעבוד על המחשב למשך שעות רבות, ללא צורך בהטענה נוספת.

לא חוסכים: איך לקנות מחשבים ניידים לעסק?

מעבד

מאחר ואתם והעובדים עובדים באופן שוטף עם המחשב הנייד, מומלץ לבחון במחשב נייד עם מעבד i7  מאחר ומדובר במעבד חזק המותאם לשימושים כבדים במחשב, כמו למשל הרצה קבועה של תוכנות ואפליקציות. שימו לב כי המעבד הוא זה שמשפיע על הביצועים ועל המחשב ועל כן עדיף להשקיע יותר במעבד איכותי, מאשר במעבד שמתאים יותר לשימוש ביתי.

גודל ורזולוציה

לגודל המסך יש השפעה משמעותית על חווית השימוש כמו גם על הצריכה, ולכן ההעדפה שלכם בתהליך הרכישה צריכה להיות בהתאם לצרכים. מאחר ומדובר במחשב לצרכי עבודה, רצוי לבחור בגודל מסך 13.3 או 14.1 שנחשבים לגודל סטנדרטי. נוסף על כך, העדיפו לרכוש מחשב עם רזולוציה גבוהה בגודל של 1920X1080 ובאיכות של HD.

עמידות

בולם זעזועים הינו מרכיב חיוני בהליך הבחירה של מחשב, בשל הסיכון כי המחשב ייפול או ייפגם. בדקו כי אכן יש בולם זעזועים וכי השלדה של המחשב מחוזקת באמצעות אלומיניום המעניק תמיכה טובה למחשב מפני נפילה או חבטה.

לסיכום, באמצעות הפרמטרים אותם הצגנו לכם תוכלו לבצע בחירה מושכלת במחשב נייד לעסק. העדיפו לרכוש מחנות מוכרת ובעלת המלצות המעניקה אחריות מלאה בגין הרכישה – לזמן ארוך ככל האפשר.

 

נגישות