עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

עובדות קשה: תוספי תזונה שיעזרו לכן לשמור על הבריאות

בעולם המודרני, נשים כבר מזמן לא נשארות בבית אלא מפתחות קריירה ענפה ומצליחה. אולם, עבודה קשה וסיזיפית גובה מחיר גבוה מאוד, בייחוד בכל הקשור לבריאות. תופעות כמו כאבי ראש, סחרחורת, חולשה וכן עייפות מתמדת הם רק חלק מהתופעות הבריאותיות שנשים רבות חשות בעקבות העבודה אבל גם בעקבות של ניהול חיי משפחה וחברה. החדשות הטובות הן שחברות מובילות בתומן הצליחו לפתח לאחר שנים של מחקר תוספי תזונה ייעודים שבהם ניתן להשתמש לטובת שמירה על הבריאות. מדובר בהזדמנות אותה רצוי לנצל כבר עכשיו, כל זאת מתוך הבנה כי לעבודה קשה יש השלכות בריאותיות שעלולות להשפיע לא רק על הבריאות הכללית אלא גם על המצב הנפשי. בדיוק לשם כך בחרנו להציג את הסקירה המלאה אודות תוספי תזונה מצוינים אותם ניתן לרכוש כבר עכשיו.

תוספי תזונה: חלק משמעותי ובלתי נפרד משמירה על הבריאות

כאמור, רכישה של תוספי תזונה מהווה דרך מצוינת לשמור על הבריאות אבל גם ליצור שגרת חיים מאוזנת שלוקחת בחשבון את העומסים בעבודה. אולם, חשוב לציין כי אין מדובר בתרופת קסם אלא בתוספים טבעיים המכילים ריכוז גבוה של חומרים פעילים שנועדו לחזק את מערכות הגוף – החל מהמערכת החיסונית ועד לחיזוק השיער והציפורניים. עם זאת, חשוב לדעת מה זה לפני שאתן רוכשות ועל כן לפני שאתן ממהרות לבצע רכישה קראו היטב את הרכיבים של התוסף וכן חשוב לוודא כי החברה ממנה אתן רוכשות את התוסף היא חברה מוכרת ואמינה. בכדי לסייע לכן לבצע את הבחירה הטובה ביותר, להלן סקירה אודות תוספי תזונה ייעודים:

אבקת קולגן

אחד מתוספי התזונה הנמכרים ביותר היא ללא ספק אבקת קולגן. מדובר באבקה המכילה ריכוז גבוה של קולגן, חלבון מהווה בין 20%-35% מכלל החלבונים בגוף האדם, כאשר 80% מהקולגן מצוי בעור הפנים. עם תהליך ההזדקנות קצב הייצור הטבעי של הקולגן פוחת ובהתאם לכך מופיעים קמטוטים, אובדן נפח בפנים אבל גם היחלשות של המפרקים. באמצעות אבקות קולגן מומלצות ניתן לצרוך את צריכת הקולגן היומית ובהתאם לכך להגביר את קצב הספיגה בגוף, כל זאת באמצעות קפסולות יומיות אותן ניתן לשלב בשייק או במזון.

עובדות קשה: תוספי תזונה שיעזרו לכן לשמור על הבריאות

אומגה 3

אומגת שלוש היא למעשה חומצת שומן שהגוף אינו יודע לייצר באופן עצמאי, ולכן באמצעות נטילה של תוסף זה ניתן לספק לגוף חומצות שומן מצוינות. מדובר בתוסף שנבדק בשורה ארוכה של מחקרים, ונמצא כבעל חשיבות גדולה לבריאות הגוף ובייחוד לבריאות הלב, ועל כן נטילה של אומגה 3 באופן קבוע בהתאם למינון המומלץ ע"י הרופא מהווה דרך נוספת לטובת חיזוק הבריאות וכן יצירה של אורח חיים בריא.

פרוביוטיקה

גיוס חיידקים טובים לטובת הבריאות היא גישה מדעית חדשנית שהולכת ותופסת תאוצה, לא מעט בזכות פיתוח של תוסף תזונה פרוביוטיקה המכיל חיידקים ידידותיים למערכת העיכול. מדובר בתוסף אותו ניתן לרכוש דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום או ברשתות הפארם, אולם צריך לשים לב כי מינון גבוה מדי עשוי לגרום לבעיות בריאותיות ועל כן נטילה של התוסף צריכה להתבצע רק לאחר קבלת ייעוץ מטעם רופא. בנוסף, אם אתן נוטלות אנטיביוטיקה שימו לב כי ההמלצה היא לקחת את התוסף כשעתיים לאחר הנטילה של האנטיביוטיקה ורק באישור של רופא.

לסיכום, עומס בעבודה מקשה מאוד על יצירה של אורח חיים בריא. עם זאת, באמצעות רכישה של תוספי תזונה ייעודים לנשים ניתן להפוך את הקערה על פיה וליצור איכות חיים משופרת, במינימום מאמץ. על מנת שתוכלו להיות בטוחות כי אתן רוכשות את התוסף המתאים ביותר חשוב לתאם תור אצל רופא המשפחה כמו גם לעבור בדיקות דם תקופתיות, כל זאת מתוך מטרה ליצור מערך תומך גופנית אבל גם נפשית בעידן שבו העבודה הפכה למרכז החיים.

*המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות