עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

האפי האוור: הכיבוד הכי שווה לעובדים!

מתכננים להפיק בעבור העובדים שלכם האפי האוור? ובכן, בכדי ליצוק משמעות ולספק לעובדים שלכם פינוק אמיתי, חשוב מאוד לבחור בכיבוד איכותי ושווה שיספק לכם ולעובדים שלכם אתנחתא מבורכת מסדר היום העמוס. בכדי לסייע לכם להפיק את האירוע המושלם בחרנו להציג את מיטב הקינוחים אותם תוכלו להזמין ישירות למשרד, כמו גם דגשים חשובים לטובת יצירת אירוע מושלם שישאיר טעם של עוד בעבור העובדים. מוכנים? בואו נתחיל:

סושי פירות

סושי פירות הוא קינוח מתוק ומפנק במיוחד. מדובר במגש העשוי כולו מפירות העונה שנחתכים בקפידה לתוך רולים של סושי – כמו הדבר האמיתי, רק מתוק ובריאותי. את הסושי ניתן להזמין בהתאם למספר העובדים ועם שפע של אופציות מבחינת תוספות ושילובים, כל זאת בעלות נוחה ובמשלוח מהיר. מעבר להיותו קינוח בריא הוא גם יפה ומפתיע מאוד מבחינת הטעמים ועל כן הוא נחשב לאחד הקינוחים המועדפים ביותר לאירועי חברה ובפרט האפי האוור.

דונאטס

קיר המורכב מדונאטס במגוון טעמים מהווה דרך נהדרת לשדרג את האירוע שלכם ולהפוך אותו למתוק במיוחד. מדובר בקיר עצום שעליו מונחים דונאטס (הסופגנייה של האמריקאים) בטעמים ובמילוי שונה, כאשר הקיר עצמו הוא צבעוני ומתוק ומאפשר לכל עובד לגשת ולבחור את הדונטס שהוא אוהב. מעבר לכך, העובדים יכולים להצטלם על גבי הקיר ובהתאם לכך ליצור כיבוד שהוא גם חגיגי אבל גם טעים בטירוף.

מיני טורטייה

מגש של מיני טורטיה הוא מגש שכל עובד ישמח לקבל בעבור האפי האוור, בייחוד מאחר ומדובר באוכל קליל שאותו ניתן להזמין מגוון רחב של מילוי וסוגים. בנוסף, אפשר להזמין את הטורטיה מקמח מלא או קמח לבן וכן להזמין מילויים שונים, בהתאם למספר העובדים שלכם – גם בעבור עובדים טבעוניים.

האפי האוור: הכיבוד הכי שווה לעובדים!

בורקס

מגש של בורקס חם מהווה דרך מצוינת ליצור טעמים של פעם בעבור האורחים, כאשר היום מספקות מאפיות מובילות בכל רחבי הארץ מארז מפנק המורכב מבורקס פינוקים – גבינה, תפוחי אדמה ואפילו עם חציל קלוי. למרות שמדובר בכיבוד עם לא מעט קלוריות ושומן, הוא עדיין יכול בהחלט לגנוב את ההצגה ולהעניק לעובדים שלכם ריחות וטעמים אהובים ומבוקשים בכל שעה ובכל זמן: במשרד, בקורסים ובהכשרות מקצועיות – ובייחוד בזמן של האפי האוור.

מיני בורגר

מיני בורגרים אותם אפשר להזמין דרך חברות קייטרינג או אפילו רשת המבורגרים הוא כיבוד מוצלח מאוד בעבור האפי האוור, בייחוד אם אתם מחליטים לערוך אותו באוויר הפתוח ובאווירה של ברביקיו. שימו לב כי את ההזמנה של מיני בורגר רצוי לבצע בסמוך ככל האפשר לאירוע, מתוך מטרה לאפשר לעובדים לאכול אותם כאשר הם חמים. בנוסף, אל תחסכו בכל הקשור לתוספות קלאסיות כמו צ'יפס, טבעות בצל וכן רטבים שונים לטובת שימוש העובדים בזמן הארוחה.

דגשים להאפי האוור מוצלח

מאחר ומדובר באירוע שנועד לאפשר לעובדים שלכם להתאוורר מיום העבודה העמוס, מומלץ לשקול להעביר את האירוע החוצה אם מזג האוויר מאפשר. בנוסף, בחרו בקונספט ברור בעבור היום שלכם מאחר ותהליך של מיתוג מכניס את העובדים לאווירה, כמו גם מאפשר להם להשתחרר ולהתנהג בצורה משוחררת כלל האפשר. האלמנט החזותי הוא חשוב ביותר ועל כן הזמינו מראש ציוד מסיבות כמו למשל מפות, מפיות, כוסות ועוד. בנוסף, חשוב מאוד לתכנן את האירוע בהתאם לתקציב שלכם ובמידה והתקציב מאפשר – השקיעו באטרקציה כמו למשל קיר צילום. מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם כמעסיקים ליצור חוויה של ערך מוסף וכן גיבוש שהינו הכרחי לטובת יצירה של האפי האוור מוצלח ביותר.

נגישות