עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

גיבוש עובדים? אטרקציות באילת הן בדיוק מה שאתם צריכים לנופש בלתי נשכח

אם אתם רוצים לגרום לעובדים שלכם להיות מחוברים למקום העבודה ולחברים שלהם, אין ספק שנופש באילת הכולל גם אטרקציות יעשה את העבודה ביג טיים. במאמר הבא נביא סקירה של האטרקציות הכי מבוקשות באילת, מהאקסטרים לרגוע ביותר.

טיולי ג'יפים

אם אתם באמת רוצים לגבש את העובדים שלכם ולהעניק להם חוויה שהם לא ישכחו הרבה זמן, הנה כמה אופציות מעולות שיכולות להתאים לקבוצות, מתחילים עם טיול ג'יפים. מדובר באטרקציה אקסטרימית במיוחד אך אל דאגה, הקצב של הטיול יותאם ליכולות של העובדים. הפעילות משלבת יכולות פיזיות, שיתוף פעולה בין העובדים, עזרה הדדית ולא פחות חשוב, נופים מרהיבים שלא רואים בכל מקום בארץ. כיום יש מגוון רחב של טיולים המשלבים אטרקציות נוספות בתוכם, כמו סיור רגלי, הבערת מדורות, הכנת קפה ועוד, מושלם לגיבוש העובדים שלכם.

ספורט ימי

בדומה לטיול הג'יפים, גם כאן מדובר באטרקציה המצריכה מיומנויות פיזיות ושיתוף פעולה מלא בין העובדים. כשאנחנו מדברים על ספורט ימי אנחנו מתכוונים בין השאר לאטרקציית אבוב בשכיבה, ממש מרוץ אבובים חברתי בין העובדים, תוכלו גם להחליט שהעובד שמנצח מקבל מתנה יפה, אין יותר כיף מזה. בנוסף, תוכלו לבחור בשיט לריף הדולפינים בסירת קומנדו, סירה מטורפת ששטה במהירות של 125 קמ"ש.

גיבוש עובדים? אטרקציות באילת הן בדיוק מה שאתם צריכים לנופש בלתי נשכח

צלילה באילת

אין ספק שמדובר באחת האטרקציות המיוחדות ביותר שיש לעיר להציע, הזדמנות עבורכם להגשים לעובדים שלכם את החלום. כבר כאן חשוב לציין ולהרגיע, אתם לא צריכים כוכבי צלילה כדי להשתתף באטרקציה, כל מה שצריך זה ידע בשחייה ואתם מסודרים. הצלילה מתבצעת בליווי של מדריך ואורכה כחצי שעה. אתם תצללו לעומק של עד 6 מטרים והתשלום כולל כמובן את כל הציוד הנלווה. העובדים שלכם יוכלו לחזות בשוניות, באלמוגים ולהתקרב לדגים לא פחות ממדהימים.

המצפה התת ימי באילת

מדובר באטרקציה הוותיקה ביותר באילת, סוג של סמל של העיר. המצפה התת ימי הוא אטרקציה שמתאימה לכל גיל והוא מאפשר למבקרים לבצע "צלילה יבשה" ולחזות ביצורי ים לא פחות ממדהימים. לאטרקציה הזו תוכלו לשלב אטרקציות נוספות כמו ביקור במגדל המצפה לתצפית מרהיבה על הים האדום, לעבור במנהרה של כרישים, לשוט על ספינת זכוכית ועוד. כמובן שניתן לרכוש כרטיסים בעלות קבוצתית במחירים משתלמים ואם אתם מחפשים אטרקציה רגועה באופן יחסי לקודמות שציינו, לכו על זה.

טיול גמלים

אנחנו מאטים מעט את הקצב ואת רמת האדרנלין ולוקחים אתכם היישר לחוות הגמלים שבאילת. החווה ממוקמת בערוץ נחל שלמה ומספקת לאורחים שלה חוויה מדברית יוצא דופן. טיול גמלים איטי ורגוע שיאפשר לכם ליהנות מהנופים המרהיבים של הרי אילת, לצחוק, לדבר, לחלוק חוויות ואפילו ליהנות מאירוח בדואי ולהכין פיתות ותה צמחים. אז אם אתם קופצים לאילת עם החברה שלכם, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לקפוץ גם על הדבשת.

הפלגה ברגוע

אנחנו ממשיכים להוריד את הקצב ולוקחים אתכם לשיט על יאכטה באילת. מכיוון שברוב המקרים מדובר ביאכטות קטנות, האטרקציה הזו מומלצת לחברות קטנות, אלא אם כן אתם לוקחים כמה יאכטות. נכון, מדובר באטרקציה שנחשבת לרומנטית, אבל זו בהחלט הזדמנות מצוינת עבורכם כמנהלים לאפשר לעובדים שלכם להירגע מהמולת היום יום, להכיר אחד את השני, לשוחח ועל הדרך גם ליהנות מרחש הגלים.

לסיכום, אם אתם רוצים לגבש את העובדים שלכם ולהעניק להם חוויה שהם לא יפסיקו לדבר עליה, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לבחור באחת מהאטרקציות שסקרנו במאמר זה.

נגישות