עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

מהי תכנית סטרטר להכשרה מקצועית בחניכות?

תוכנית סטרטר אשר פותחה ומופעלת ע"י האגף להכשרה מקצועית במשרד העבודה והרווחה היא הזדמנות מצוינת לרכוש ידע וניסיון, לטובת השתלבות בשוק התעסוקה בישראל. כל הפרטים אודות התוכנית המהפכנית – במדריך הבא.

הכשרה מקצועית: המפתח להשתלבות בשוק העבודה

שוק העבודה במדינת ישראל משתנה בכל עת ולמעשה רבים מוצאים את עצמם מחוסרי עבודה או לא מצליחים להביא לידי ביטוי את הכישורים שלהם, בעקבות מחסור בכלים שדרכם ניתן להשתלב בתעשייה. השתלבות בתעשיית העבודה הישראלית מחייבת לא רק הכשרה מקצועית אלא גם רכישת ניסיון, ועל כן התוכנית המהפכנית של משרד העבודה והרווחה מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם להצטרף לאלפי ישראלים אשר הצליחו להשתלב בשוק בעבודה, בזכות התוכנית. מדבר בתוכנית ייחודית המשלבת בין הכשרה עיונית לצד עבודה בשכר אצל המעסיק עצמו, וזאת מתוך מטרה להכשיר את דורשי העבודה לתחומי עיסוק במגוון רחב של מקצועות ובכל רחבי הארץ. דרך התוכנית מוכשרים גם עובדים שלהם אין הכשרה מקצועית במסגרת העבודה.

מהי תכנית סטרטר להכשרה מקצועית בחניכות?

שיטת לימודים ייחודית

אם עד לפני מספר שנים היה נהוג לבצע קודם כל הכשרה עיונית ורק לאחר מכן לחפש עבודה בתחום, כאן ניתן לומר כי מדובר במהפכה של ממש. שיטת הלימודים של התוכנית מבוססת קודם כל על איתור משרה רלוונטית אצל אחד מהמגייסים ולאחר כשלושה חודשי הכשרה עיוניים, ניתן להתחיל לעבוד במקום העבודה במשרה חלקית ובהמשך להתקדם למשרה מלאה. את העבודה מבצעים בשכר ועם ליווי צמוד מצד חונך מקצועי שאיתו ניתן להתייעץ כמו גם לקבל סיוע ותמיכה לכל אורך התהליך. שיטת הלימודים הייחודית הזו הצליחה להכניס למעגל העבודה כאן בישראל אלפי עובדים ועל כן אם אתם שוקלים לבצע הסבת מקצוע או מרגישים כי חסר לכם הכשרה מקצועית במסגרת העבודה, התוכנית הזו היא בדיוק בשבילכם. דרכה, תוכלו להתניע את הקריירה וליצור לעצמכם הזדמנויות חדשות בחסות הממשלה.

ליצור הזדמנויות חדשות – ולקבל בהתאם לכך הטבות

משום שמדובר בתוכנית חדשנית המופעלת במימון מלא של הממשלה, תוכלו דרך ההכשרה בתוכנית לקבל הטבות ממשלתיות הכולל בין היתר מימון מלא של שכר הלימודים, מענקי סיוע ודמי קיום אם אתם זכאים לכך, ליווי אישי לכל אורך הדרך וכן תעסוקה בשכר אצל מעסיקים בולטים במשק הישראלית. זאת ועוד, אם אתם לא בטוחים באיזה תחום הכשרה לבחור, ניתן להתייעץ עם צוות היועצים כמו גם לבחון את מסלולי ההכשרה הפתוחים בפניכם. על מנת לקבל מידע נוסף רצוי להיכנס לאתר הרשמי של התוכנית שם תוכלו להשאיר פרטים לטובת קבלת ייעוץ וכן פרטים אודות תוכניות הכשרה שנפתחות כעת. לסיכום, מדובר בהזדמנות יוצאת דופן בעבורכם ליצור לעצמכם הזדמנויות חדשות בשוק התעסוקה המשווע לידיים עובדות כמו גם עובדים מסורים שרוצים להצליח, ובגדול. זה הזמן ליצור קשר, לטובת מינוף הקריירה.

נגישות