עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

מחפשים מתנות ממותגות לעובדים? הכירו את אתר 12BUY!

מי לא אוהב לקבל מתנות? עובדים בוודאי שמחים לכך כאשר מעסיקים מודעים לנושא זה ומחלקים מתנות בהזדמנויות שונות. בכל מקרה, אם כבר עושים זאת, חיוני שאלה תהיינה מתנות טובות באמת. משמע – דרוש לכם מקור איכותי שייתן לכך מענה. הכירו את אתר 12BUY.

המומחים למתנות ממותגות לעובדים

מצוינות נובעת מהתמחות ואתר 12buy פשוט מומחה בתחומו – מתנות ממותגות לעובדים. אם הנושא הזה חדש לכם, תמצאו בהמשך הסבר קצר על תועלותיו הרבות. מנקודת מבט אחרת, נציין כי מתנות ממותגות לוקחות את האפשרות של מתנות לעובדים לרמה הבאה. זו גישה שממצה את התועלת ממתנות לעובדים ובאופן לא מפתיע, זו גם גישה מקובלת מאוד. כמו שאומרים, עסקים מצביעים עבורה עם הארנק. אך רכישת מתנות כאלה, היא בכל זאת משימה שיש להשקיע בה זמן. צריך לעבור על מתנות רבות מסוגים שונים, לבחור ולרכוש ולקבל את ההזמנה. בהנחה שאין לכם זמן מיותר, אך גם חשובה לכם בחירה טובה, פתרון מצוין הוא לבחור מתנות דרך אתר שמוקדש רק לכך. זהו אתר 12buy. תוכלו לסקור בו במהירות היקף רחב מאוד של מוצרים, מסודרים על פי קטגוריות שונות. הרכישה נוחה וקלה. כך שאתר זה הוא בחירה טבעית עבור עסקים, אשר מחפשים מתנות ממותגות לעובדיהם.

 

 

מבחר סוגי מתנות

 • לכל חג ולכל עונה – בקטגוריית עונות וחגים, תמצאו מתנות שמיועדות לעונות השנה השונות ולחגים ספציפיים.
 • הלבשה – קטגוריה חיונית תמיד, של מוצרים שבאופן טבעי מתבלים ודורשים החלפה.
 • תיקים – תיק הוא מעצם טבעו דבר רב שימושי ולכן מסוג המתנות הפשוטות, שאנשים תמיד מוצאים להן שימוש. במקביל, יש גם תיקים ללפטופים כמתנה לעובדים. אגב, 12buy מתמחה במתנות לחברות הייטק, אך כל עסק ממוצע ימצא באתר מתנות שיתאימו לדרישותיו.
 • טיסות ונסיעות – כאשר אתם בדרכים ולוקחים איתכם רק את המינימום הדרוש, כל עזר שימושי עשוי להיות משמעותי מאוד. ישנה גם חשיבות גדולה, לבחור היטב מה לוקחים ומה לא. בחירה חכמה של המעסיק בנושא זה, עשויה להועיל מאוד לעובדים ולהתקבל בברכה.

לצד קטגוריות מעניינות נוספות כגון לייפסטייל וגאדג’טים, יש גם כאלה שעשויות להראות מעט אפורות: קטגוריית בקבוקים וקטגוריית כוסות וספלים. למעשה, אלה בין הקטגוריות המוצלחות ביותר! הן גם שימושיות מאוד וגם כוללות מבחר מוצרים אסתטיים ולא יקרים.

קיטים מוכנים לבחירתכם

המוצרים זמינים גם בפורמט של קיטים. תמצאו זאת במסגרת קטגוריות שונות, למשל בהקשר מוצרים לחגים. אך קיטים זמינים גם בנפרד בפני עצמם, על פי נושא ראשי. למשל

 • Ergonomic Kits – כמו קיט שכולל תושבת ארגונומית לרגליים, פד לעכבר עם כרית ג'ל ודלגית.
 • Wellness & Vacation Kits – למשל סט Cozy& comfort ובו פיג’מה, גרביים וספל.
 • Workspace Kits – עם פריטים כגון מעמד ללפטופ, אוזניות, משטח לעכבר וכוס תרמית.

חשיבות מיתוג המעסיק

מתנות ממותגות מקדמות אתכם כעסק בדרכים רבות. הן

 • משפרות את שימור העובדים – תודות לכך שהן משפרות את שביעות הרצון של העובדים.
 • מקדמות השגת עובדים חדשים – אשר רואים שאתם עסק שמשקיע בעובדים שלו.
 • מספקות פרסום מתמשך – באמצעות חשיפת הלוגו ומידע נוסף שלכם על גבי המתנות הממותגות, במהלך השימוש השוטף בהן.
 • ניתנות לשימוש באופן מגוון – חלק גדול מהמתנות, ניתן לשימוש מול עובדים רבים, בהזדמנויות שונות ואף לשמירה בצד מבלי לתפוס מקום רב, לשם שימוש בעתיד.
 • יחס עלות תועלת מצוין – המתנות הממותגות לרוב לא יקרות במיוחד. בהתחשב בהחזר ההשקעה שהן מספקות בדרכים רבות, כפי שקראתם, הן עשויות להיות משתלמות מאוד.

לסיכום

כדאי להשקיע במתנות ממותגות לעובדים. ואם כבר מתנות ממותגות, אז מוטב ללכת על הטוב ביותר – נסו את אתר 12buy.

נגישות