עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

עובדים קשה – עם שיער מושלם: הטיפול החדשני שיכול לסייע בשיפור מראה השיער

הקריירה היא דבר חשוב ביותר בחיים של כולנו. היא מאפשרת לנו קודם כל להתפרנס ולחיות בזכות עצמינו ובהרבה מקרים גם לפרנס ולכלכל את הקרובים לנו, הנה נותנת לנו תחושת ערך ומסוגלות ומחזקת את הביטחון העצמי, היא מלמדת אותנו להציב יעדים ולחתור אליהם ועל הדרך היא גם משמשת לנו כתא חברתי ליצירה ותחזוק של קשרים עם אנשים חדשים. בגדול, העבודה היא החיים של כולנו ובגלל זה חשוב שנהיה בה תמיד במיטבנו ונהיה ערוכים תמיד לעשות את הטוב ביותר. וכאשר מדובר על עבודות ייצוגיות, כאלו בהן אנו צריכים להיפגש עם אנשים מדי יום, להיראות במיטבנו ובעיקר להרגיש הכי טוב עם עצמינו. גברים הסובלים מהתקרחות, נשירת שיער ודלילות פעמים רבות ממש לא מרגישים כך וזה משהו שבהחלט עשוי לפגוע בביצועים ביום העבודה. מה שחשוב לדעת שזה משהו שבהחלט אפשר לטפל בו בכמה וכמה דרכים וחשוב שכל אחד יכיר את הטכניקות שעשויות לעזור. אנו רוצים להכיר לכם כעת טיפול חדשני אחד שבהחלט מביא בשורה חדשה בתחום.

הכירו את טיפול ה-PRP לשיער

אנחנו נסביר כאן על הטיפול באופן כללי ואם תרצו לקרוא עליו יותר לעומק המידע מוסבר בפירוט באתר balding ולגמרי שווה להיכנס ולהבין את הדברים לאשורם.

בגדול, מדובר על טיפול חדשני למדי הנעזר ברכיבים הטובים בגוף שלנו כדי לשפר את מראה השיער, להפחית נשירה ולעודד צמיחה של שיער בריא וחזק יותר. זה נעשה על ידי לקיחת של מנה דם שלאחר מכן תעבור תהליך מיוחד למיצוי טסיות הדם בה. החומר שמתקבל הוא למעשה מיצוי של תערובת חלבונים מאד חשובים לגוף שאחראיים על צמיחת של שיער וציפורניים.

לאחר שמתקבל הנוזל הרצוי, הוא מוזרק בעשרות נקודות בקרקפת באזורים המקריחים ובעלי השיער הדליל. בהרבה מאד מקרים רואים שינוי משמעותי תוך מספר חודשים כאשר מרבית הדיווחים מדברים על עצירה של הנשירה בשלב הראשון.

עובדים קשה - עם שיער מושלם: הטיפול החדשני שיכול לסייע בשיפור מראה השיער

למי זה מתאים?

ובכן, הטיפול הזה מתאים בהחלט לגברים הסובלים מההתקרחות הגברית הטיפוסית. בהרבה מקרים נצפו תוצאות נהדרות והרבה פעמים הטיפול הזה עובד טוב מאד בשילוב עם טכניקות אחרות. מעבר לכך, גם כאשר ההתקרחות נובעת מבעיות אחרות כמו תזונה לא מאוזנת, שיבושים הורמונליים ואפילו גנטיקה, הטיפול הזה יכול לסייע כך שהוא מתאים כמעט לכולם ועל כן יש גם נשים שבוחרות לעבור אותו.

האם יש תופעות לוואי?

חשוב להבין כי המחקרים על הטיפול נמשכים עד לרגע כתיבת שורות אלו ממש, ועל כן אי אפשר לשלול לחלוטין תופעת לוואי שונות. עם זאת חשוב מאד לזכור כי בניגוד לשימוש בתרופות מסוגים שונים, כאן אנחנו מדברים פורמולה המופקת כולה מגופו של המטופל עצמו, כך שפחות סביר שנראה תופעות לוואי חריגות ואפילו קשה לצפות לתגובה אלרגית כלשהו.

ישנם מטופלים המעידים על אדמומיות, גרד ותחושה של עקצוץ באזור בו ניתנו הזריקות, אך אלו נעלמים לרוב תוך יום או יומיים ופעמים רבות מייחסים זאת לזריקה עצמה ולא לתרכיב.

כמה זה עולה?

ובכן, הטווח הוא גדול למדי אבל חשוב לדעת כי לא מדובר על טיפול זול. תהליך ההפקה של טסיות הדם הוא מורכב ולא זול, אבל התוצאות מדברות בעד עצמן. המחיר הממוצע היום מדבר על כ-1700 דולרים לטיפול ורצוי לברר מחירים מול מרפאות כאן בארץ ובחו"ל.

כך או כך – אם אתם בעלי שיער דליל ורוצים להיראות במיטבכם בעבודה, הטיפול הזה עשוי להתאים לכם.

נגישות