עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

חברות הליסינג המומלצות ביותר לעסקים

אם נבחן את המצב של שוק הרכב לפני 20 שנה, נראה כי רכישת רכב הייתה משימה די קשה ומורכבת. מה שהייתם צריכים לעשות זה לחפש רכב מתאים בעיתונים השונים או להיתקל במקרה במודעה על רכב למכירה שעשוי להתאים לכם, לשאת ולתת עם המוכר, לבדוק את הרכב לפני הרכישה ואז בסוף התהליך לגייס את סכומי הכסף הנדרשים בשביל הרכב בו אתם מעוניינים. כיום, התמונה שונה בתכלית מאז שחיינו הפכו להיות טכנולוגיים במיוחד, ובמיוחד מאז שחברות הליסינג נכנסו לתמונה ושיטת הליסינג הפכה לפופולרית באופן כללי. אם עדיין לא יצא לכם לשמוע על זה, שיטת הליסינג היא למעשה חכירה של רכב המאפשרת לנו לשלם עליו בצורה נוחה ולהחליף אותו בכל כמה שנים ברכב חדש יותר כך שלא נפסיד בגלל ירידת הערך שלו. אם אתם בעלי עסקים מעוניינים לקנות רכבים חדשים בקרוב ובפרט מעוניינים בליסינג לרכב חדש או יד שנייה, אנו רוצים להציג לכם את חברות הליסינג המומלצות ביותר עבורכם.

חברת סאן קאר

אומנם לא החברה הגדולה ביותר בתחום הליסינג אבל חברת suncar אחת החברות הטובות ביותר שמציעות מסלולים מצוינים לעסקים. היא הוקמה בשנת 1973 ומתאימה את עצמה באופן מדויק לשיטות הקנייה העדכניות ביותר. היא מציעה כמה מסלולים שונים של ליסינג לפי צרכי הלקוח עם ליסינג פרטי, ליסינג תפעולי וליסינג מימוני ומפעילה מספר סניפים בארץ לנוחיותכם.

שלמה סיקסט

שלמה סיקסט היא אחת החברות הוותיקות ביותר בתחום הרכב ובפרט בשוק הליסינג ומדי היא שנה היא סוגרת אלפי עסקאות ליסינג מסוגים שונים. בין היתר היא מציע ליסינג פרטי וליסינג תפעולי, ובאתר שלהם תוכלו למצוא רכב לפי סוג כלליים, יצרנים ודגמים ספציפיים בקלות ובנוחות.

אלדן

עוד שחקנית מוכרת למדי בתחום מכירות הרכב וכן בתחום ההשכרה. בדומה לחברות הקודמות גם אלדן מציעה מגוון רחב ביותר של מסלולי ליסינג, אבל עוד כמה מסלולים ששווה להכיר עבור עסקים. כך תוכלו לבצע השכרה עסקית של רכב אחד יותר במחירים משתלמים אם אתם לא זקוקים לכלי רכב לטווח ארוך, וכך תוכלו לרכוש או להשכיר רכבים מיוחדים כמו משאיות ורכבי קירור.

חברות הליסינג המומלצות ביותר לעסקים

ליס 4 U

ליס 4 U היא חברת השכרה וליסינג המציעה מגוון מסלולים. היא מתמחה בתחום הליסינג ומרבית העסקאות שהיא מבצעת הן בשיטה הזו. היא כמו כן היא מציעה מסלולים שונים של קנייה ואפשר למצוא הרבה דילים שווים במיוחד לעסקים בעמוד המבצעים.

אלבר

כשמדברים על התאמה אישית של רכבים לכל לקוח, אין ספק כי חברת אלבר היא אחת המובילות בתחום. היא יודעת להתאים רכבים במסלולי ליסינג שונים הם לאנשים פרטיים והן לחברות ועסקים. באלבר תוכלו לבחור שיטות מימון נוחות שונות ולמצוא מגוון רחב של סוגי רכבים המתאימים לעסקים.

אופרייט

גם חברת אופרייט מציעה מגוון רחב ביותר של סוגי ליסינג (פרטי, תפעולי וכן הלאה). היא מציעה מסלולי מימון אטרקטיביים במיוחד על מגוון רכבים ואפשר לבחור בין רכבי יד שנייה לרכבים חדשים. באתר תוכלו להתרשם ממגוון דגמים מסוגים שונים ולקבל שירות במגוון סניפים בארץ.

לסיכום

הבאנו לכם כאן את החברות הטובות והמוצלחות ביותר להשכרת רכב בישראל. על מנת לעשות עסקה טובה ומשתלמת ההמלצה החמה שלנו היא להגדיר קודם כל את הצרכים שלכם בתור עסק, להבין כמה כסף יש לכם וכמה אתם מעוניינים להשקיע ולאחר מכן לאסוף כמה הצעות מהחברות הללו ולבחור את זו שמתאימה לכם ביותר. הרבה בהצלחה, סעו בזהירות!

נגישות