עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

אתר Qtax: המקום למילוי דוח מס שנתי לשכירים בעלי הכנסה נוספת גבוהה

שכירים בעלי הכנסה נוספת העולה על סכום של 650,000 מחויבים להגיש דוח שנתי למס הכנסה. אין ספק כי הגשת הדוח הזה כרוכה בהשקעה לא מבוטלת, הן מבחינת איתור של רואה חשבון אשר יבצע את התהליך והן מתוך מטרה לבצע איסוף של כל המסמכים הרלוונטיים הדרושים לטובת הגשת הדוח. החדשות הטובות ה ן שכת באמצעות אתר Otax יש אפשרות לבצע את המיליון של הדוח באופן מהיר ופשוט, כל זאת מבלי לצאת מהבית ועם ליווי מקצועי המתבצע על ידי משרד רואי חשבון מהגדולים בישראל. מה חשוב לדעת אודות השירות ומדוע הוא מהווה בשורה של ממש בעבור שכירים בעלי הכנסה נוספת גבוהה? להלן הפרטים.

דוחות שנתיים לשכירים – בלחיצת כפתור

העידן הטכנולוגי הוביל לשינויים דרמטיים בכל תחומי החיים, כולל התחום של הגשות דוחות לרשויות כמו רשות המיסים. אתר qtax הינו אתר ראשון מסוגו בישראל אשר מאפשר לשכירים בעלי הכנסה נוספת בעקבות השקעות בשוק הנדל"ן, שוק ההון או ממקורות הכנסה נוספים לבצע את התהליך באופן מקוון, ללא צורך ביצירת קשר עם רואה חשבון לטובת ביצוע התהליך. למעשה, מדובר באתר שהוא רואה חשבון אינטרנטי אשר מאפשר לכם לבצע את תהליך השלמת הדוח באמצעות ארבעה שלבים בלבד – מילוי של פרטים אישיים ולאחר מכן את גובה ההכנסות השנתיות. השלב הבא הוא חתימה על ייפויי כוח המתבצע גם הוא דרך הפלטפורמה הזו, כאשר מיד לאחר מכן הדוח שלכם נבדק על ידי רואה חשבון ונשלח למס הכנסה.

היתרון של האתר הזה נובע לא רק בשל היכולת להימנע מבזבוז מיותר של זמן אלא גם בשל העובדה כי הפרטים שלכם נשמרים, ובשנה לאחר מכן תוכלו לשגר את הדוח ישירות למס הכנסה עם ידיעה ברורה כי הדוח שלכם נבדק על ידי רואי חשבון מוסמכים ובעלי ניסיון של שנים רבות בענף. מדובר בהזדמנות מצוינת בעבור שכירים בעלי הכנסה כספית נוספת גבוהה לקבל את המענה הטכנולוגי המתקדם ביותר, כולל אפשרות לקבלת החזר מס בעקבות הגשת הדוח.

 

 

ליווי אישי לכל אורך הדרך

במקום לחכות לדקה ה-90 לטובת הגשת דוחות למס הכנסה אליו אתם מחויבים בעקבות קבלת הכנסות גבוהות, אפשר ואף רצוי להיכנס לאתר בשביל לבצע את התהליך באופן דיגיטלי ומהיר. חתימה על ייפויי כוח מאפשרת לצוות המקצועי של האתר לבחון את הדוח כראוי. משרד רואי החשבון בעל ניסיון של מעל ל-35 שנים בתחום מקפיד לבצע את התהליך של הגשת הדוח בצורה מקצועית, כל זאת מתוך מטרה להבטיח כי תוכלו לקבל את ההטבות שמגיעות לכם, כמו למשל קבלת החזר מס במידה ואכן נמצא כי אתם זכאים. הליווי האישי אותו אתם מקבלים לצד הקלות של שליחת הדוח באמצעות פלטפורמה מתקדמת ומאובטחת.

  קבלת החזר מס – חלק מהותי מהגשת דוח לשכירים בעלי הכנסה נוספת

הנושא של קבלת החזר מס הפך לאחד מהנושאים המדוברים ביותר בשנים האחרונות, וזאת בשל ההבנה כי מדובר בסכומי כסף לא מבוטלים שאותם אתם יכולים לקבל מיד לאחר הגשת הדוח ובמידה ואתם זכאים לכך. אם למשל תרמתם לעמותות בסכום מצטבר של מעל ל-190 ש"ח, מדובר בפרמטר אשר נכנס לתוך הדוח ומאפשר לכם לקבל החזר מס. על כן, הצטרפות לשירות של האתר מהווה דרך מצוינת גם להגיש את הדוח בצורה מקוונת אבל גם לבחון האם אתם יכולים לקבל החזר, שיניב סכומי כסף לא מבוטלים ישירות לחשבון הבנק.

לסיכום

אם אתם שכירים בעלי הכנסות של מעל ל-650,000 ₪, זה הזמן להיכנס לאתר QTAX אשר מאפשר לכם למלא את הדוח מהבית ולשלוח אותו לאחר שהוא עבר תהליך בקרה ופיקוח, כל זאת בליווי של משרד רואי חשבון המתמחה בתחום ומלווה אתכם לכל אורך הדרך.

נגישות