עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

עובדים מהבית? תחנות הרדיו הכי שוות להעביר איתן את היום

רבים מאיתנו מצאו עצמם עובדים מהבית בשנתיים האחרונות, מה שמקנה נוחות ויעילות וחשוב מכל, את היכולת להסתובב בפיג'מה כאשר עושים עסקים או מנהלים את העבודה תוך חסכון בזמן נסיעה, פקקים וארגונים שיש לבצע בזמן שמנסים להגיע למשרד. עבודה מהבית אומנם מספקת לנו את היכולת לנשנש משהו טעים מהמקרר בכל פעם שאנחנו רוצים, או לתפוס סייסטה במהלך היום. אבל גם לאנשים הממושמעים ביותר יש קושי לעבוד מהבית ללא מסגרת מסודרת, ללא שעות מסודרות וללא מסגרת חברתית של הקולגות מהעבודה שיכולה ליצור תחושה של בדידות.  אם אתם עובדים מהבית ואתם מחפשים את הדרך להעביר את הזמן בצורה טובה – האזנה לתחנות רדיו יכולה להיות הפתרון בשבילכם. תחנות רדיו מעניינות יספקו בידור, מוזיקה טובה, טיפים, ראיונות עם מומחים ואנשים מרתקים, דיווחי תנועה, חדשות ושיחות אינטלקטואליות שיעבירו את יום העבודה בכיף ויגרמו לכם להרגיש שאתם לא לבד. אז איזה תוכניות לאיזה תחנות רדיו כדאי להאזין? הנה כמה תחנות מומלצות:

רדיו גלי ישראל

גלי ישראל היא תחנת רדיו אזורית הפועלת באזור יהודה והשומרון בתדרים 94 FM  באזור המרכז, ו-89.3 FM ו-106.5 FM באזור ירושלים. גלי ישראל היא תחנת רדיו מעולה למוזיקה טובה, דיווחים, עדכון בעייני היום והכרות עם נושאים אקטואליים.

התחנה פועלת משנת 2007 ומציעה מגוון רחב של תוכניות אקטואליה כמו תוכניות בוקר המוגשות על ידי מנחים כמו דליק ווליניץ' ואבי רצון, תוכניות אקטואליה של שרון גל, ארז תדמור, נועם פתחי, מנחם הורוביץ ושאר עיתונאים, סלבים, מנחים, שדרנים ואנשים המבינים באקטואליה, מוסיקה, תרבות ובידור. תחנת רדיו גלי ישראל נחשבת פופולרית בזכות אנשים שרוצים לדעת יותר ואודת כל מה שחדש במדינה ומה שבוער.

גלגל"צ

רדיו גלגל"צ נחשב המיינסטרים של תחנות הרדיו והוא פועל כבר מתחילת שנות ה90 של המאה העשרים באמצעות גלי צה"ל שמגייסת שדרנים חיילים ושדרנים וותיקים, תחנת רדיו כמו גלגל"צ ידועה כמי שמשדרת את השירים החדשים ביותר של האומנים האהובים ואת כל מה שנחשב בזרם המרכזי, המוכר והידוע בכל הנוגע למוזיקה. התחנה מאפשרת פלטפורמה נהדרת עבור יוצרים מתחילים ומשמיעה להיטים של זמרים חדשים שפורצים בזכות התחנה לתודעה הציבורית.

מה שטוב בתחנה כזאת שאפשר לקבל דיווחים בכל כמה דקות בנוגע לכבישים ופקקים, כך שאם אתם צריכים לצאת מהבית תוכלו לדעת האם זה כדאי ומתי כדאי לצאת לסידורים. בין היתר תוכלו להתנחם בכך שאתם לא נמצאים בפקקים בדרך למשרד.

עובדים מהבית? תחנות הרדיו הכי שוות להעביר איתן את היום

כאן 88fm  

88 FM הוא רדיו משובח המתמקד במוזיקת רוק איכותית. מדובר בתחנת רדיו שמגלה את להקות הרוק הטובות ביותר ומנגנת את הקלסיות של עולם הרוק והפופ, את הטופ של הטופ של המוזיקה הקלאסית וחושפת שירים של מגוון זמרים מעולים והרכבים מלאי כשרון. בשעות היום תוכלו למצוא שידורים שיספרו על ההיסטוריה של המוזיקה, על האומנים, על הסיפורים שמאחורי השירים וכו'. כך תוכלו ליהנות ממידע מעניין אודות המוזיקה שאתם אוהבים.

באמצעות תחנות רדיו כאלו ואחרות ואפילו באמצעות פודקאסטים תוכניות שנמצאות להאזנה אונליין – אפשר להעביר יום עבודה בכיף ובצורה נעימה.

נגישות