עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

מרחבי עבודה משותפים: Dogether מביאה בשורה חדשה לעולם העסקים

Dogether מציעה לעסקים שני מתחמי עבודה משותפת. האחד במחלף ראשונים והשני במגדל עסקים עיר ימים בנתניה. מתחמים או מרחבים אלה, הם חלק ממגמה מתרחבת בשנים האחרונות, של אופני עבודה חדשים וגמישים במיוחד. מהם היתרונות של מתחמי עבודה משותפים עבורכם? ומה מיוחד בפתרונות של Dogether?

הגדרה קצרה

ראשית, הסבר קצר למי שלא מכיר את הנושא עדיין. חללי עבודה משותפים, הם חללים לשכירה עבור עסקים ועצמאים, אם כי לא בנפרד, אלא כאמור בחלל אחד משותף לכולם. תוכלו להתרשם מכך ישירות, בכניסה לאתר https://www.dogether.co.il של חברת Dogether. העבודה בחללים אלה, עשויה להתאים לעסקים בנסיבות שונות, לאור יתרונותיהם שעוד מעט נפרט. החברה מציעה חללי עבודה משותפים ומשרדים רגילים, במגוון גדלים.

שני מרכזים בולטים

Dogether מציעה שני מתחמי עבודה משותפת, אשר מומלצים לעסקים עם כמה עובדים וגם לעצמאים בודדים:

Dogether מגדל עסקים עיר ימים (פולג) בנתניה –

סביבה בעיצוב מודרני ומרשים, עם חלונות גדולים מול נוף מרהיב לים. חלל העבודה כולל אזורי מפגש משותפים וגם משרדים פרטיים ומאובזרים באופן מלא. ניתן לשכור בו מקום עבור חברות מכל גודל. הכול בגמישות מרבית, כולל התאמת אזורים פרטיים במודל ייחודי. כל זאת, במסגרת מגדל העסקים עיר ימים, שהוא בעל נגישות מצוינת לצירי תנועה מרכזיים, כולל הרכבת ונתיבי איילון. לשם ההמחשה: המרחק הוא 20 דקות מתל אביב ו-10 דקות מהרצליה פיתוח. עוד נזכיר, כי בנתניה ישנה נוכחות של חברות הייטק רבות ובולטות. התמחור הוא גמיש והוא מבוצע על בסיס יומי או שבועי או חודשי.

 

Dogether עזריאלי –

המרכז השני של החברה, ממוקם בין הערים ראשון לציון ונס ציונה, בין כביש 4 וכביש 6, במחלף ראשונים, מעל תחנת הרכבת. מדובר על מתחם עסקים עזריאלי ראשונים, בו תמצאו שפע חניה, נגישות גבוהה לתחבורה ציבורית, מבחר מסעדות, חדר כושר מתקדם ועוד.

יתרונות חללי העבודה

לעבודה בצורה כזו יש יתרונות רבים. מתוכם, בולטים במיוחד:

כל התשתיות

במתחם כזה, מוכנות עבורכם כל התשתיות הדרושות (כגון חיבור אינטרנט ומטבח מאובזר להכנת ארוחות ליום העבודה) וכל השירותים הדרושים (כגון שירותי ניקיון). תודות לכך, אתם מתפנים להתמקד בליבה העסקית שלכם, במקום באדמיניסטרציה.

שיקולי עלות

חללי עבודה משותפים עשויים להיות זולים יותר לשכירה, ביחס למשרדים עבורכם בלבד, אשר יספקו את אותם התשתיות והשירותים.

התאמה טובה לשינויים

קונספט זה, עשוי להתאים יותר לשינוי בשטח שדרוש לכם. אם אתם למשל עסק חדש, אשר צומח ומשתנה בהתמדה.

התאמה לפגישות

חללי עבודה משותפים באיכות גבוהה, כפי שמציעה חברת Dogether, מתאימים מאוד לקיום פגישות עסקיות. הם גם נראים טוב, גם מאפשרים לשכור בדיוק את מה שדרוש לכם, לזמן קצר, וגם כוללים את כל התשתיות הדרושות.

נטוורקינג עסקי

השיתוף עם אנשי עסקים אחרים, מקדם קשרים שימושיים וגם אווירה דינאמית ומעניינת. במקרים רבים, תמצאו שם בעלי מקצוע ומומחים מתחום עיסוקכם או מתחומים משלימים. רישות עסקי כזה, אשר מתרחש באופן טבעי בחללי העבודה המשותפים, עשוי לתרום לכם רבות.

הרחבת אפשרויות

מה שמציעים חללי העבודה האלה, איננו עניין של לעבוד רק בצורה כזו או בצורה אחרת. ההיפך הוא הנכון – מדובר כאן על גמישות. גם גמישות בשימוש בחללי העבודה וגם ביכולת לשלב אותם, עם עבודה ממשרדים רגילים שאתם שוכרים או רוכשים.

לסיכום

כדאי לכל עסק, לכל הפחות להכיר את נושא מרחבי העבודה המשותפים. בהקשר זה, מומלץ במיוחד להכיר את מה שמציעה חברת Dogether.

נגישות