עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

ארוחות ביניים קלילות ובריאות לשעות העבודה

בהנחה שאתם דוגלים באורח חיים בריא, אתם בוודאי מודעים לעובדה כי ארוחת ביניים היא חלק משמעותי ובלתי נפרד מהיכולת שלכם לספק לגוף אנרגיה כמו גם להגביר את הריכוז, וזאת במשך כל שעות היום. מאחר ובמהלך הבוקר רובנו עסוקים במטלות היום ומדגלים על ארוחת הבוקר, ישנה חשיבות עצומה להכנה מראש של ארוחות ביניים קלילות אבל גם בריאות אותן משלבים במהלך יום העבודה. שימו לב כי מבחינת הקלוריות הטווח המומלץ הוא לרוב בין 100 עד 200 קלוריות, אולם התאמה של ארוחה צריכה להתבצע בהתאם למשקל ולגובה ובאמצעות ליווי אישי מצד תזונאית המתמחה בתחום לטובת סיוע לגוף לקבלה של מינרלים, סיבים תזונתיים, ויטמינים וכן ברזל שיגבירו את האנרגיה שלכם – בעיקר בשעות "קשות" של נפילת אנרגיה בזמן עבודה. מהן הארוחות המומלצות ביותר אותן תוכלו להכין בקלות ובמהירות לקראת עוד יום עבודה? להלן סקירה מיוחדת:

יוגורט עם בננות

מי לא אוהב בננה? מדובר באחד מהפירות האהובים והנצרכים ביותר בעולם, לא רק בשל הטעם אלא גם בשל הרכיבים התזונתיים המצוינים המצויים בתוך הבננה. באמצעות אתר vita plus תוכלו ללמוד אודות היתרונות הבריאותיים של הבננה ומדוע כדאי מאוד לשלב אותה בארוחת הביניים. אחד השילובים הטובים ביותר בעבור ארוחת ביניים היא יוגורט (אותו ניתן לרכוש בכל מרכול) בשילוב של בננות חתוכות. מדובר בארוחת ביניים משובחת שתספק לכם לא רק אנרגיה אלא גם תחושה של שובע, ועל כן מומלץ לאמץ את הארוחה הזו ביום העבודה.

ביצה קשה עם קרקרים

קרקרים מחיטה מלאה מהווים דרך מצוינת לספק לגוף שלכם אנרגיה אבל גם סיבים תזונתיים חשובים. בשילוב של ביצה קשה אותה ניתן להרתיח עוד בבית – מדובר במנת ביניים מנצחת שמכילה רמות גבוהות של חלבון לצד סיבים תזונתיים מצוינים אותם מקבלים במסגרת ארוחת הביניים הזו.

לחם מלא, גבינה לבנה ועגבנייה

בכל משרד כמעט יש באופן קבוע לחם מלא העומד לרשותכם. ניתן לנצל את הלחם המשובח הזה לטובת יצירה של ארוחת ביניים משובחת הכוללת גבינה לבנה ועגבנייה חתוכה אותה מניחים מעל עם מעט מלח ושמן זית. ארוחה זו גם משביעה אבל גם מספקת לכם ערכים תזונתיים גבוהים, בזכות הגבינה אבל גם העגבנייה העשירה בנוגדי חמצון.

ארוחות ביניים קלילות ובריאות לשעות העבודה

מיני קוטג' עם פלפלים ומלפפונים

ברשתות השיווק ניתן לבצע רכישה של מיני קוטג' אותו אפשר לקחת לעבודה ולשלב ביחד עם מלפפון קטן וכן פלפלים במספר צבעים. חתכו מראש את הירקות וטבלו אותם בגבינה, לטובת נשנוש בריא וגם משביע שיסתום לכם את הרעב ואף יגביר את רמת האנרגיה.

חטיף בריאות

חטיף בריאות כמו חלווה או חמאת בוטנים מהווה דרך מצוינת ליצור ארוחת ביניים במינימום מאמץ. שימו לב כי אתם בוחרים בחטיף עם ערכים גבוהים של סידן, ברזל ומינרלים וכן מופחת קלוריות – עד 99 לכל היותר, מאחר וארוחת הביניים שלכם היא ארוחה קטנה שצריכה להשביע אבל גם לספק לכם אנרגיה להמשך יום העבודה, ועל כן חטיפי אנרגיה הם אופציה נהדרת בעבור ארוחת ביניים בעבודה.

לסיכום, לארוחת ביניים יש חשיבות עצומה מבחינת אספקה של אנרגיה אבל גם לטובת הפחתה ברמת הרעב שגורמת לא פעם לתחושה של מצוקה שמגיעה לידי ביטוי בירידה בריכוז. אם אתם מרגישים שאתם מגיעים מורעבים לארוחה או חשים בעייפות מוגברת, ארוחת הביניים היא הפתרון בעבורכם. עם זאת, חשוב מאוד להתייעץ עם תזונאי/ת לטובת בנייה של תפריט בהתאמה אישית שלוקח בחשבון את המאפיינים שלכם לטובת יצירה של אורח חיים בריא – בשעות העבודה ומחוצה.

*המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות