עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

מרגישים שהעסק שלכם זקוק לדחיפה? הייעוץ העסקי של טרגו יכול לעזור!

רוצים להביא את העסק שלכם לגדולות? ייתכן שכל מה שאתם צריכים הוא ייעוץ עסקי מקצועי. בדיוק לשם כך חברת Targo consulting נמצאת כאן עבורכם, ומדובר בחברה שביכולתה לעזור לכם לתת דחיפה לעסק שלכם ולהביא אותו לפסגה. במאמר זה נפרט לכם הכול אודות השירותים של חברת טרגו וכיצד הצוות המקצועי של החברה יוכל ללוות אתכם יד ביד לעבר השגת המטרות העסקיות שלכם. שנתחיל?

על אודות Targo consulting

אם אתם מחפשים חברה שתעזור לכם לקדם את המטרות העסקיות שלכם, Targo consulting היא החברה אליה אנחנו ממליצים לכם לפנות. מדובר בחברה שהוקמה במטרה לסייע ליזמים, לסטארט אפים ולחברות טכנולוגיות הנמצאות בשלביהן המוקדמים לקדם תהליכים קריטיים בעזק ולממש את הפוטנציאל העסקי שלהן. ייעוץ עסקי מהחברה יוכל להעניק לכם את כל הכלים לקידום העסק שלכם, לעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר ובהתאם לכך להגיע למצוינות ולגדולות. צוות החברה מורכב משורה של מומחים עסקיים ופיננסיים שיוכלו ללוות אתכם יד ביד כל הדרך אל הפסגה ולעזור לכם להשיג את כל המטרות העסקיות אליהן אתם שואפים. אז אילו שירותים תוכלו לקבל בטרגו?

ייעוץ עסקי בעידן הנוכחי, ייעוץ בכל תחום כבר הפך לחלק מהשגרה, וכך גם בכל הנוגע לייעוץ עסקי. החברה מעניקה ייעוץ עסקי מקצועי שביכולתו לעזור לחברה שלכם להגיע לצמיחה מהירה. תהליך הייעוץ יאפשר לכם לצמוח במהירות ובמינימום עלויות, בתהליך הכולל שלושה שלבים – הראשון הוא תהליך שבו יועצי האסטרטגיה של החברה יוכלו לזהות הזדמנויות בשוק בו החברה שלכם פועלת ולמנף אותן על ידי ניתוח ומיפוי של עסקי הליבה. השלב השני מתבסס על הניתוח והמיפוי שהתבצעו בשלב הראשון, ובו ייבחנו שווקים חדשים אליהם החברה שלכם תוכל תחדור על בסיס פעילותה הקיימת ותיבנה תוכנית עסקית. השלב האחרון לתהליך הוא השלב היישומי, ובו מומחי החברה ילוו אתכם ויסייעו לכם ביישום התוכנית העסקית שנבנתה בשלב הקודם.

 

 

נוסף לכל אלה, חברת טרגו תוכל להעניק לכם אבחון מהיר של מבנה העלויות, שכתוצאה מאבחון זה תוכלו לזהות הזדמנויות להפחתת עליות ולהביא את העסק שלכם לתזרים מזומנים משופר. כמו כן, תעברו תהליכים של מיצוב ובידול החברה שלכם מול המתחרים בצורה האידיאלית ביותר, ואף לקבל ייעוץ לעיצוב מחדש של מבנה הפעילות בחברה שלכם, כך שתוכלו למקסם את השירות שאתם מעניקים, לייעל אותו ולמכור אותו במחיר תחרותי.

בניית תוכנית עסקית

חלק בלתי נפרד מהקמת עסק הוא בניית תוכנית עסקית שמציבה יעדים, מטרות וכלים לגיוס השקעה עבור העסק. התוכניות העסקיות שבונה חברת טרגו מתבססת על מחקר שוק ומספקת אסטרטגיית צמיחה באמצעותה ניתן למקסם את סיכויי ההצלחה של העסק. התוכנית העסקית כוללת סקירה של מצב החברה והישגיה עד כה, מנתחת את הסקירה ובונה תוכנית עבודה ויעדים שמותאמים לכל לקוח ולקוח.

פתרונות מימון

אחד השלבים המשמעותיים בתהליכים של הקמת חברה הוא כמובן מימון. לכן, צוות טרגו יוכל לסייע לכם בתהליכי הגיוס ולפנות עבורכם למקורות מימון רלוונטיים, מאחר שלחברה יש גישה למגוון רחב של מקורות מימון. כמו כן, יוכלו היועצים הפיננסיים של טרגו לייעץ לכם לבחור במקור המימון האופטימלי ביותר, בהתאם כמובן לשלב שבו המיזם שלכם נמצא.

סיכום

לסיכום, חברת טרגו היא חברה המספקת ללקוחותיה את כל הכלים להשגת מטרות ויעדים עסקיים. אם יש לכם חברה שאתם מעוניינים למנף ולקדם למקומות הגבוהים ביותר בשוק, אנחנו ממליצים לכם להיעזר בשירותים המקצועיים של Targo consulting

נגישות