עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

שיפוץ המשרד: עם איש מקצוע מוסמך, הכול ילך חלק!

אם אתם מעוניינים לשפץ את המשרד ורוצים לבחור בעל מקצוע אמין, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסביר מה כדאי לבדוק לפני שסוגרים עם בעל המקצוע ואיך כדאי להתנהל מולו.

בחרו בעל מקצוע אמין

לפני שאתם יוצאים לדרך, קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור קבלן בניין. שיפוץ משרד זה לא משחק ילדים ואתם צריכים לוודא שבעל המקצוע שאתם סוגרים איתו הוא בעל מקצוע אמין, כזה שאתם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות. בסופו של דבר המטרה שלכם היא לסגור עם בעל מקצוע שיעמוד בזמנים, יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וכמובן יגבה מחיר סביר על הפרויקט.

לכן, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את כל חוות הדעת של הלקוחות על בעל המקצוע שאיתו אתם מעוניינים לסגור. יתרה מכך, אנחנו אפילו ממליצים לכם ליצור קשר עם לקוחות קודמים ולוודא איתם האם תוכלו לסמוך על בעל המקצוע. קראתם ביקורת שלא נראית לכם? יש לכם ספק בלבכם על בעל המקצוע והיושרה שלו? פשוט אל תסגרו איתו והמשיכו בחיפושים אחר בעל מקצוע אחר.

 

בחרו בעל מקצוע מנוסה

שיפוץ משרד היא עבודה מורכבת מאוד, במיוחד אם מדובר במשרד גדול. לכן, אנחנו ממליצים לכם לבחור בבעל מקצוע שמנוסה בתחום השיפוצים בכלל, ובשיפוץ משרדים בפרט. אגב, זה בדיוק הזמן שלכם להתרשם מעבודות קודמות של בעל המקצוע. תוכלו גם כאן ליצור קשר עם לקוחות קודמים שלו ולקפוץ למשרדים שלהם להתרשם מהעבודה שלו. בסופו של דבר זה עניין של חיבור ואם אתם לא מרוצים ממה שאתם רואים, אל תסגרו עם בעל המקצוע. אין לכם זמן לקפוץ פיזית למשרדים? בקשו מהלקוחות הללו שישלחו לכם תמונות של השיפוץ, זה יעזור לכם לקבל את התמונה הכללית לגבי בעל המקצוע.

קחו כמה הצעות מחיר

בשלב הזה אנחנו ממליצים לכם להתחיל לקחת הצעות מחיר מבעלי המקצוע השונים. דגש חשוב, אל תסתפקו בהצעת מחיר אחת מכיוון שכך לא תוכלו לעשות השוואה עם הצעות אחרות ולדעת אם היא טובה. תמיד תיקחו כמה הצעות מחיר והשווה בניהן, כך גם תוכלו לעשות משא ומתן בין בעלי המקצוע השונים על המחיר.

במקביל אנחנו ממליצים לכם בחום ללמוד את המחירים המקובלים בשוק על שיפוץ משרד. בדקו מה העלות הממוצעת לשיפוץ משרד לפי הגודל שלו ולא פחות חשוב מזה, מה הפרמטרים שעשויים לשנות את המחיר. בכל המידע הזה תוכלו להשתמש כשאתם בודקים את הצעות המחיר, ידע זה כוח ואתם צריכים להשתמש בו.

התעקשו על חוזה מסודר

נפתח בשורה התחתונה – אתם צריכים להשאיר את הכוח בידיים שלכם, אסור שהוא יהיה בצד של בעל המקצוע. איך עושים את זה? סוגרים על חוזה עבודה מסודר. החוזה הזה צריך לכלול את כל השלבים של הפרויקט, החומרים, לוחות הזמנים וכמובן את המחיר עליו סגרתם, כולל התוספת של המע"מ כמובן.

וכאן מגיע הדגש החשוב, חלקו את השיפוץ לשלות תקופות ולשלושה תשלומים. אל תשלמו את כל הסכום מראש לבעל המקצוע כי כך לא יהיה לו אינטרס לסיים אצלכם בזמן. שלמו לבעל המקצוע 20% מקדמה, באמצע הפרויקט שלמו לו עוד 50% ואת היתרה רק בסוף כשאתם מאשרים ומרוצים מהעבודה.

לסיכום

אם תבחרו בעל מקצוע אמין ומנוסה אנחנו בטוחים שהשיפוץ שלכם ילך חלק. לכן, אנחנו ממליצים לכם ליישם את כל הטיפים שהצגנו במאמר זה.

נגישות