עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

עובדים בחו"ל: במה ישראלים יכולים לעבוד באירופה?

עבודה לישראלים באירופה

אם נבחן את פני הדברים בנושא של עבודה בחו"ל לפני עשרים או שלושים שנה, נראה כי מדובר היה במשהו שעושים רק מעטים ובאופן כללי תחום שלא הכירו ודיברו עליו יותר מדי. תמונת המצב בתחום הזה השתנתה במידה רבה בשנים האחרונות, וככל שעובר הזמן, נראה שיותר ויותר ישראלים שוקלים את האפשרות המצוינת הזו שלה יתרונות רבים. מצד אחד עבודה באירופה מאפשרת לנו להרוויח יותר כמעט בכל מקצוע שהוא בהשוואה לעבודה בארץ, וכמובן שיש כאן את היתרון המשמעותי של עבודה במקום חוויתי ושונה. יחד עם זאת, נראה כי הרבה ישראלים שחושבים על האפשרות הזאת לא ממש יודעים מהן האפשרויות שעומדות בפניהם ובכלל באיזה עבודות ומקצועות אפשר לעבוד, ובדיוק בגלל זה אנחנו רוצים לעשות סדר בדברים ולהסביר על עבודות אפשריות שניתן לבחור בהן ברחבי אירופה.

עבודה בעגלות

אין ספק שמדובר בעבודה האידיאלית לישראלים בחו"ל, וכזו שגם אפשר להרוויח בה לא מעט כסף. היא מצריכה ממי שבוחר בה היכרות עם השפה האנגלית, וכן כישורים מכירתיים שיעזרו לסגור עסקאות ולהרוויח עמלות. היתרון המשמעותי הוא שאפשר למצוא את העבודה הזאת כמעט בכל מדינה באירופה, ככה שאפשר לבחור קודם את היעד המועדף, והרבה מהעגלות הן בבעלותם של אזרחים ישראלים, כך שהרבה יותר קל להיכנס לעניינים. אגב, אם התחום הזה מעניין אתכם שווה להכיר את אתר Fly-Job. באתר תוכלו לקבל עוד פרטים על עבודה בעגלות בחו"ל ועבודה באירופה באופן כללי, וכן תוכלו לעבור את כל התהליך דרכם, החל ממציאת העבודה שמתאימה לכם, דרך יצירת הקשר עם המעסיקים ועד להתמקמות מלאה במקום החדש שלכם.

מכירת ציורי שמן

עוד תחום מכירות חם ביותר בקרב הישראלים בשנים האחרונות. מדובר למעשה על עבודה במהלכה עוברים מבית לבית ומציעים ציורי שמן איכותיים שייצרו אמנים. מתברר כי במדינות רבות באירופה הקהל המקומי מעריך את סוג האומנות הזה וישמח לרכוש מכם ציורים יפים, כשאתם כמובן מרוויחים עמלות לא רעות על כל מכירה.

עבודה בחוות באירופה

סוג של עבודה שמתאים לאנשים שמתחברים לטבע, לשקט ולמרחבים, ולמי שפחות אוהב למכור מוצרים לאנשים ולעסוק בשכנוע. יש חוות שונות במקומות רבים ברחבי היבשת והעבודה כוללת הרבה פעמים רעיית צאן, חליבה של פרות וכבשים, טיפול בחיות משק וכן הלאה. חלק מהותי מהעבודה הוא החיבור לקהילה המקומית בה תשתלבו.

עבודה בפסטיבלים

הנה הזדמנות מצוינת לצעירים המשלבת מצד אחד עבודה והכנסה לא רע בכלל, ומצד שני מאפשרת לחוות תרבות וחוויות חדשות ומיוחדות. יש מגוון משרות שונות ותוכלו לעבוד כחלק ממערך האבטחה, צוותי הבמה, הסדרנים, כרטיסנים וכן הלאה.

עבודה בחקלאות

עבודה שדומה במהותה לעבודה בחוות באירופה, רק עם דגש על גידולי השדה והמטעים. מתאים במיוחד למי שמגיע מרקע חקלאי ומתחבר לתחום והעבודה כוללת דברים כמו זריעה, שתילה, חריש וקציר, קטיף, דישון וכן הלאה.

עבודה בתחומי ההתמקצעות שלכם

חשוב תמיד לזכור שאם יש לכם מקצוע מסוים שרכשתם, יש סיכוי לא רע שתוכלו להשתלב בעבודה באירופה במקצוע שלכם, וזה לא משנה אם אתם עורכי דין, רופאים, מהנדסים וכן הלאה. שימו לב שיש מדינות מסוימות שמחפשות עובדים מקצועיים מתחומים שונים במקרים של חוסר, ואם יש לכם דרכון אירופאי אתם פשוט יכולים לנסות את מזלכם ולהשתלב במקצועות הללו במקומות שונים בעולם.

לסיכום – אפשר לראות שיש לא מעט אופציות ומי שהרעיון הזה קוסם לו בהחלט יוכל למצוא כיוון מתאים. בהצלחה!

נגישות