עבודה לכולם

עבודה והכשרות לכל סוגי האוכלוסיות בארץ

יזמי נדל"ן בישראל? גם לכם כדאי להכיר את אתר מגדילים!

אם אתם יזמים העוסקים בתחום הנדל"ן, אתם ודאי מבינים את החשיבות להישאר מעודכנים באופן תמידי. כדי להצליח לעשות זאת בצורה מהירה, הגיע הזמן שתכירו את אתר מגדילים. זהו אתר ישראלי המוקדש כולו לתחום ההתחדשות העירונית, והוא מכיל בתוכו מידע חשוב וחיוני מאוד שיכול לסייע לכם להישאר מעודכנים בכל מה שקשור לתחום שבו אתם עוסקים. בואו נראה מה הופך את האתר לטוב כל כך.

תחום מורכב שמחייב התעדכנות

בכל הנוגע ליזמות, תחום הנדל"ן הוא בין התחומים הקלאסיים ביותר להשקעות וליוזמות רווחיות. האפשרויות בו רבות במיוחד, שכן נדל"ן יש בכל מקום. עם זאת, מדובר בתחום מורכב מאוד ומלא באפשרויות שמשתנה בתדירות די גבוהה. מסיבה זו משקיעי נדל"ן זקוקים להתעדכנות בלתי פוסקת לצד התעמקות בהיבטים שונים בעולם הנדל"ן, כמו למשל מה זה דוח אפס. לצורך הדוגמה, דו"ח אפס הוא מסמך שמתאר פרויקט נדל"ן מתוכנן באופן די מפורט, למשל הקמת מבנה חדש במסגרת פרויקט פינוי בינוי. דו"ח כזה מסייע ליזמים להעריך כדאיות של פרויקטים ולקבל מימון, והערכת הכדאיות עשויה להיות מבוצעת בפועל על ידי שמאי של בנק כאשר פונים לבנק בבקשה למימון. המילה "אפס" מתייחסת לכך שזהו בדרך כלל הדו"ח הראשון מתוך סדרת דו"חות שיהיו בהמשך. מידע מפורט בנושאים כמו זה ניתן ללקט מכאן ומשם, אך יעיל הרבה יותר לשמור אתרים איכותיים שמתמחים בנושא הנדל"ן ולהיעזר בהם בעת הצורך, ואחד האתרים הבולטים ביותר בתחום הוא אתר מגדילים.

 

 

התחדשות עירונית ועוד – מגדילים לשירותכם

לאתר מגדילים אפשר להגיע דרך הכתובת magdilim.co.il. מגדילים מתאר את עצמו בתור האתר הישראלי להתחדשות עירונית, וזהו למעשה פורטל מידע שעוסק בנדל"ן, יחד עם התמקדות מיוחדת והעמקה בנושאים שקשורים לעולם ההתחדשות העירונית. אם תיכנסו לאתר תוכלו לראות שיש בו שני אזורים מרכזיים – אזור בנושא פינוי בינוי ואזור בנושא תמ"א 38, ובכל אחד מהם תמצאו תפריטי משנה של תוכניות, מדיניות ופרויקטים. האתר כולל מנגנון חיפוש יעיל, שבאמצעותו תוכלו להגיע במהירות לסוגי התכנים שמעניינים אתכם במיוחד. הינה כמה דוגמאות למידע שימושי שתמצאו באתר מגדילים:

  • שיווק ופרסום: מידע המתבסס על כך שיוזמות נדל"ן מחייבות השקעה גם בשיווק ובפרסום, ולכן חשוב לדעת כיצד עושים זאת היטב ולהתעדכן במה שחדש בנושאים אלה.
  • חדשות: לשם התעדכנות כללית בחדשות בנושאי נדל"ן והתחדשות עירונית.
  • מדורי מדריכים, מאמרים, דעות ופרשנויות: נועדו לעזור לכם העשיר את הידע המקצועי שלכם, להוסיף ולהעמיק בו.
  • אדריכלות ועיצוב: נדל"ן הולך יחד עם נושאי האדריכלות, והעיצוב ולכן כיזמים בתחום זה אתם חייבים להתעדכן גם לגביהם.
  • משפט: לנדל"ן יש תחומי משנה רבים שלא בהכרח עוסקים בו ישירות אך הם עדיין חשובים ביותר, והתחום המשפטי הוא דוגמה לכך.
  • כלכלה: אזור הכלכלה באתר מגדילים יסייע לכם לשפר ידע והבנה לגבי השורה התחתונה של פרנסה ורווח מהשקעות נדל"ן, כמו גם על נושאים כמו החזרי מס לשכירים ותמורות לבעלי נכסים.

לשמוע מה אומרים המומחים

למשקיעי נדל"ן בדרך כלל חשוב מאוד לשמוע מה אומרים מומחים שונים מהתחום, ולשם כך תוכלו לבדוק מדי פעם את מדור מגדילים TV, וכן את פודקאסט מגדילים. בדרך זו תוכלו לקבל תובנות שונות וטיפים שימושיים. מומחי נדל"ן בולטים מקבלים ביטוי באתר מגדילים גם במסגרות נוספות: מדור 40Under40 – ארבעים הצעירים המבטיחים בנדל"ן והתחדשות עירונית מתחת לגיל 40, מדור שבעים המשפיעים ומדור נשות הנדל"ן.

לסיכום

בתור יזמים מתחום הנדל"ן כדאי שיהיה לכם מקור ידע מרכזי מועדף שעליו אתם סומכים ואליו אתם פונים כאשר מתעוררות לכם שאלות שונות בתחום או אם אתם סתם רוצים להתעדכן בחדשות בתחום ובמה שיש למומחים שונים לספר. זכרו שכדי ליזום ולהשקיע כמו מקצוענים יש צורך להסתייע בכלי מקצועי ואיכותי ברמה גבוהה, ולכן אנו ממליצים לכם להיכנס כבר עכשיו לאתר מגדילים.

נגישות